GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Figuriner 4561390
nr 456 1390
Figuriner
3 st, Rörstrand/Kunglig Dansk/Bing & Grøndahl [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 mars 2007
kl 17:27:53
100 kr
Rörstrand
Kunglig Dansk (Royal Copenhagen)
Figuriner
nr 456 1390
Figuriner
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 150 kr |
måndag 12 mars 2007 |
Rörstrand